RECENZE
Ještě nemáme mnoho recenzí, ale o to více budeme rádi pokud si u nás naše produkty zakoupíte a poté recenzi napíšete. Pomůžete tím nejen nám, ale i dalším kupujícím.
Děkujeme
Heureka / Biano
-
Jaroslava | 30. 04. 26100%K obchodu nemám žádných poznámek. Jsem s spokojená. Co je ale problém je dopravce, čímž byla BALÍKOVNA. Balík do školy vůbec nedoručili a rovnou jej nechali v úložně, i když jsem objednala doručení na adresu. Podle pana recepčního i kamerových záznamů nikdo do školy nevstoupil a nepokusil se zásilku doručit. Doporučila bych obchodu, aby zvolil pro doručování svého zboží jinou přepravní službu. Dobré zkušenosti máme se Zásilkovnou, PPL i GSL.
-
Miroslava | 20. 04. 26100%Komunikace výborná! Na moji reklamaci reagovali bleskově a věřím, že proběhne v pořádku. Velice slušné jednání.
-
Prokop | 17. 03. 26100%skvělé ceny, rychlé dodání, dobrá nabídka
-
Blanka | 24. 02. 26100%Dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky
-
Martina | 14. 01. 26100%Skvělá komunikace, ve všem vyhověli. Vše proběhlo hladce.
-
Jaromíra | 22. 09. 25100%Naprostá spokojennost.
-
František | 17. 09. 25100%Vše v naprostém pořádku
-
Pavlína | 10. 09. 25100%rychlé jednání
-
Ivana | 30. 08. 2580%Rychlost dodání.
-
Pavel | 27. 08. 2590%Vše řečeno v kladech a záporech
-
Olga | 21. 08. 25100%spokojenost a ochota
-
Soňa | 20. 08. 25100%Spolehlivost, pěkné zboží, rychlost dodání. Obrovská spokojenost.
-
Martina | 20. 08. 25100%rychlé dodání
-
DANA | 15. 08. 25100%rychlost doručení
-
Věra | 18. 07. 2580%Rychlé dodání
-
Hana | 13. 07. 2590%Obchod má vstřícné a rychlé jednání, pokud potřebujete něco vyřešit. Chválím, jakým způsobem dokáží všech rychle a ke spokojenosti zákazníka vyřešit.
-
Kateřina | 13. 07. 25100%Rychlé dodání , skříňka velmi kvalitní.
-
Miroslav | 10. 07. 25100%Ochotné jednání
-
Bohuslav | 08. 07. 25100%Dodržení garantované lhůty dodání, kvalita skříňky v odpovídající kvalitě
-
Helena | 06. 05. 25100%Obchod vstřícný, vyřešili problémy, pan moc ochotný, jméno jsem zapomněla.
-
Jiří | 05. 04. 25100%Vše proběhlo OK. Výrobek funguje jak má.
-
Marcela | 03. 04. 25100%Zakoupeno poprvé a spokojenost. Určitě nakoupím znovu u této společnosti.
-
Vladimír | 03. 04. 25100%Rychlost a vstřícná komunikace
-
Michaela | 02. 04. 25100%Doporučuji
-
Zdenka | 01. 04. 25100%Velmi vstřícné a příjemné jednání a ochota vyhovět.
Přihlaste se k odběru novinek
Buďte první, kdo se dozví o novinkách, slevových akcích nebo nových produktech.